Кошик
90 відгуків

Зараз у компанії неробочій час. Замовлення буде оброблено з 9:00 найближчого робочого дня.

+380 (95) 311-25-41
+380 (67) 613-59-97
+380 (67) 613-59-98
ВЛАСНИЙ ІМПОРТ AYTOK, RUNKE, POELSAN, GENEBRE, JIMTEN

Хомут ремонтний для пластикових труб "Саркофаг"

Вперше в Україні!

Саркофаг (мультифункціональние з'єднання) - Хомут універсальний - це сучасний елемент для швидкого ремонту різного роду пошкоджень або течі на пластиковій трубі ø 90 ... 400 мм.

Особливості застосування:

- У місці пошкодження пластикової труби не потрібно вирізати пошкоджену ділянку - Саркофаг накладається поверх ушкодження.

- Не треба паяти, клеїти чи мазати - просто одягнути дві половини Саркофагу на трубу і затягнути болти.

- Розмір пошкодження уздовж осі труби, яке може блокувати саркофаг становить від 220 мм на трубі ø90 мм, до 450 мм на трубі ø400 мм.

- Установка проводиться не відключаючи воду - для усунення протікання, не перекриваючи воду в магістралі, необхідно викрутити з Саркофагу зливну заглушку, через яку буде витікати вода в момент монтажу, і закрутити кришку на місце після закінчення монтажу.

- Ремонт пошкодженого розтруба каналізаційної або напірної труби - при аварії в місці сполучного розтруба не потрібно розбирати або вирізати розтруб, просто одягнути дві половини Саркофагу зверху на місце, де протікає розтруб і затягнути болти.

- Ремонт «холодного стику» на ПЕ трубі - іноді при зварюванні встик ПЕ труб виникають неякісні стики (так звані «холодні»), які візуально складно визначити як дефектні, але в процесі експлуатації трубопроводу вони можуть почати текти. Ремонт такого стику із застосуванням саркофага набагато спрощується - не потрібно розрізати трубу, вирізати стик або навіть зрізати грат на стику, необхідно просто одягнути дві половини Саркофагу зверху на протікаючий стик і затягнути болти.

Саркофаг - це вигідна альтернатива традиційному рішенню усунення течі на пластиковій трубі, оскільки найвідоміший спосіб - це вирізання пошкодженої ділянки і вставка нового відрізка труби за допомогою двох муфт.

Технічні характеристики можна скачати в розділі Специфікації - файл "Паспорт САРКОФАГ" в pdf форматі.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner