Кошик
92 відгуків

Зараз у компанії неробочій час. Замовлення буде оброблено з 9:00 найближчого робочого дня.

+380 (95) 311-25-41
+380 (67) 613-59-97
+380 (67) 613-59-98
ВЛАСНИЙ ІМПОРТ AYTOK, RUNKE, POELSAN, GENEBRE, JIMTEN

Розбірні з'єднання (хомути) Victaulic

Трубопроводи з сполуками Виктаулик (Victaulic), що мають кінцеві пази – найбільш універсальні, економічні і надійні з усіх наявних трубопровідних систем. Їх монтаж займає в три рази менше часу, ніж зварювання, а також простіше і надійніше, ніж різьбове або фланцеве з'єднання, в результаті – найнижча вартість установки.

Хомути Виктаулик (Victaulic), завдяки своїй різноманітності й особливостей з'єднання за допомогою пазів, має безліч переваг при застосуванні в різних галузях промисловості, в їх числі – забезпечення жорсткого або рухомого з'єднання труб, що сприяє поглинання вібрації і шуму, без спеціальних компенсаторів. А також здатність поглинання періодичних коливань у разі підвищення сейсмічної активності, що також підтверджено документально.

Можливість зборки без полум'я або брудного масла і стружки від нарізки, а також із застосуванням мінімальної кількості болтів, надзвичайно приваблива для багатьох споживачів.
Скорочення часу, необхідного для обслуговування, ремонту або додавання деталей; можливість складання трубопроводів з металевих, пластмасових та спеціальних труб.

Метод з'єднання за рахунок кінцевих пазів розроблений для стандартних труб з пазом, накатаними роликом або виточеним, і для тонкостінних труб з пазом, накатаними роликом. Він може бути застосований з трубами з різних матеріалів, у тому числі з вуглецевої сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, міді, ковкого чавуну, PVC і HDPE пластмасами в поєднанні з трубами з внутрішнім покриттям і спеціальними трубами.

Край труби готується дуже швидко і просто, це може бути зроблено в майстерні або на монтажному майданчику, при наявності різноманітних інструментів Виктаулик для нанесення пазів. Цим методом можна з'єднувати труби, діаметр від 15 до 1200 мм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner