Кошик
90 відгуків

Зараз у компанії неробочій час. Замовлення буде оброблено з 9:00 найближчого робочого дня.

+380 (95) 311-25-41
+380 (67) 613-59-97
+380 (67) 613-59-98
ВЛАСНИЙ ІМПОРТ AYTOK, RUNKE, POELSAN, GENEBRE, JIMTEN

Електроприводи і крани

Кульові крани, дискові поворотні затвори батерфляй і інша запірно-регулююча арматура може бути встановлена в будь-якому місці на трубопроводі, в т.ч. у важкодоступному. Тому включення / вимикання, управління потоками рідин в трубах може займати тривалий час і безпосередньо залежить від людини. Але вимоги сучасного життя або особливості виробництва не дозволяють зволікання. 

Так, наприклад, система пожежогасіння. Або навпаки - ми намагаємося вибрати місце для більш зручного і швидкого доступу до крану (засувці) часом на шкоду вартості системи. Зовсім інша справа, коли на запірну арматуру встановлюється ЕЛЕКТРОПРИВІД.

Це пристрій, який дозволяє управляти запірною арматурою на відстані, в т.ч. без участі людини за програмою, таймером або датчику чого-небудь. Це значно розширює використання запірної арматури і дозволяє управляти потоками в трубах на будь-якій відстані, не торкаючись руками до засувок. Будь-то засувка в системі поливу на дальньому полі, поворотний дисковий затвір на молокозаводі або кульовий кран на пожежному трубопроводі, - ми можемо встановити електропривід на будь-яку запірну арматуру.

І Ви зможете управляти кранами будь-яким зручним способом - починаючи з секретної кнопки на стіні і закінчуючи смартфоном. Купуйте і встановлюйте наші крани з електроприводами - відчуйте себе як у фільмі про майбутнє!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner